بازی هوک و وزنه (هوک خط و وزنه). بازی بازی آنلاین رایگان هوک و وزنه (هوک خط و وزنه). دانلود بازی هوک و وزنه (هوک خط و وزنه). بازی دیگران - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

هدف این است که برای گرفتن حداقل تعداد ماهی برای تکمیل سطح. شما باید برای گرفتن همان گونه از ماهی ها در یک ردیف، دسته کوچک موسیقی جاز ماهی است که سطح هدف را برای رسیدن به.

© - بازی آنلاین رایگان هوک و وزنه (هوک خط و وزنه) () دانلود بازی بازی فلش هوک و وزنه (هوک خط و وزنه) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند هوک و وزنه (هوک خط و وزنه) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی هوک و وزنه (هوک خط و وزنه) حاضر


شرح بازی هوک و وزنه (هوک خط و وزنه) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین هدف این است که برای گرفتن حداقل تعداد ماهی برای تکمیل سطح. شما باید برای گرفتن همان گونه از ماهی ها در یک ردیف، دسته کوچک موسیقی جاز ماهی است که سطح هدف را برای رسیدن به. در ابتدا، خط شما خواهد شد بسیار طولانی است، و شما قادر نخواهد بود برای گرفتن ماهی بیشتر. شما می توانید طول خط ماهیگیر و قدرت را با ابتلا به بسیاری از ماهی، و تبادل آنها برای ارتقاء ارتقا دهید. مراقب باشید اگر شما یک کوسه. اگر خط خود را در قدرت کامل نیست کوسه به شما حمله خواهد کرد. اگر شما سعی می کنید برای گرفتن یک کوسه دو بار حتی ممکن است به غذا خوردن را امتحان کنید. ماهی های بزرگتر و بیشتر نادر، امتیاز بیشتری به شما کسب درآمد. شما امتیاز جایزه برای ابتلا به ماهی مشابه در یک ردیف.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1133
هوک و وزنه (هوک خط و وزنه) ( رای1, امتیاز ثانویه: 3/5)
0%

بازی مشابه