بازی آسان 2 کوک (آسان به طبخ). بازی بازی آنلاین رایگان آسان 2 کوک (آسان به طبخ). دانلود بازی آسان 2 کوک (آسان به طبخ). بازی دختران - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

بازی فلش اصلی، که هدف اصلی است در حالی که برای طبخ است. کنترل خیلی ساده، موس را به ارتباط برقرار. به یاد بگیرند که چگونه به طبخ، شما باید چرخ ماوس در اطراف کتیبه «دستور» می چرخند.

© - بازی آنلاین رایگان آسان 2 کوک (آسان به طبخ) () دانلود بازی بازی فلش آسان 2 کوک (آسان به طبخ) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند آسان 2 کوک (آسان به طبخ) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی آسان 2 کوک (آسان به طبخ) حاضر


شرح بازی آسان 2 کوک (آسان به طبخ) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین بازی فلش اصلی، که هدف اصلی است در حالی که برای طبخ است. کنترل خیلی ساده، موس را به ارتباط برقرار. به یاد بگیرند که چگونه به طبخ، شما باید چرخ ماوس در اطراف کتیبه «دستور» می چرخند. سپس ماوس را به جدول محصولات بکشید. دوز با کلیک بر روی فلس ها است. به منظور کاهش، ریز ریز کردن و یا عمل خرد کردن یا اسیاب کردن غذا آنها را بکشید بر روی هیئت مدیره و چاقو را انتخاب کنید. محصول مخلوط را در یک فنجان و یک قاشق.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1030
آسان 2 کوک (آسان به طبخ) ( رای4, امتیاز ثانویه: 2.25/5)
0%

بازی مشابه