بازی آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl). بازی بازی آنلاین رایگان آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl). دانلود بازی آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl). بازی خنده دار - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

در این بازی شما باید برای جمع آوری الماس های پراکنده و پیدا کردن راه برون رفت از این قلعه است. الماس سرخ تنها آتش، و الماس آبی تنها آب در دسترس هستند.

© - بازی آنلاین رایگان آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl) () دانلود بازی بازی فلش آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl) حاضر


شرح بازی آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین در این بازی شما باید برای جمع آوری الماس های پراکنده و پیدا کردن راه برون رفت از این قلعه است. الماس سرخ تنها آتش، و الماس آبی تنها آب در دسترس هستند. اگر شما به عنوان یک آتش بازی، که در هیچ موردی به آب قدم نه چندانزیرا از این شما می توانید بلافاصله می میرند.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 10561
آتش و آب در معبد جنگل (من fireboy در معبد جنگل watergirl) ( رای159, امتیاز ثانویه: 4.64/5)
0%

بازی مشابه