بازی آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور). بازی بازی آنلاین رایگان آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور). دانلود بازی آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور). بازی خنده دار - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

ما در حال حاضر شما یک بازی جدید با شخصیت های اصلی: آتش و آب است.

© - بازی آنلاین رایگان آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور) () دانلود بازی بازی فلش آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور) حاضر


شرح بازی آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین ما در حال حاضر شما یک بازی جدید با شخصیت های اصلی: آتش و آب است. در این اسباب بازی، قهرمانان ما در حال تلاش برای پیدا کردن راهی برای خروج از معبد، و در همان زمان به غلبه بر موانع راه خود را خار متفاوت است. هدف - به جمع آوری الماس و به سرعت پیدا کردن یک راه حل است. در این بازی شما نیاز به بازی با هم، که زیرا برای مدیریت این دو بازیکن به طور همزمان است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 18438
آتش و آب در یک معبد نور (FireBoy و WaterGirl در معبد نور) ( رای470, امتیاز ثانویه: 4.61/5)
0%

بازی مشابه