بازی Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ). بازی بازی آنلاین رایگان Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ). دانلود بازی Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ). بازی منطق - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

کریسمس آمد، و با او و آکواریوم. تزئین سنگریزه آکواریوم جدید خود، صدف ها و گیاهان سبز زیبا، و مهمتر از همه، آن را zabut ماهی سرگرم کننده رنگارنگ را پر کنید.

© - بازی آنلاین رایگان Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ) () دانلود بازی بازی فلش Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ) حاضر


شرح بازی Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین کریسمس آمد، و با او و آکواریوم. تزئین سنگریزه آکواریوم جدید خود، صدف ها و گیاهان سبز زیبا، و مهمتر از همه، آن را zabut ماهی سرگرم کننده رنگارنگ را پر کنید. جمع آوری اشیاء در یک خط از 3 یا بیشتر، کسب درآمد و ساخت آکواریوم شما. پس از همه، او باید به خانه گرم و نرم و راحت ترین برای ماهی های شما.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1374
Fishdom: تعطیلات زمستانی (Fishdom: سرد چلپ چلوپ) ( رای2, امتیاز ثانویه: 1.5/5)
0%

بازی مشابه