بازی دکتر هاوس (خانه دکتر). بازی بازی آنلاین رایگان دکتر هاوس (خانه دکتر). دانلود بازی دکتر هاوس (خانه دکتر). بازی دیگران - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

نقش دکتر هاوس، این شباهت از بازی معروف تتریس. در این بازی آن است که لازم را برای از بین بردن تمامی ویروس ها و باکتری ها می باشد. آنها در سه رنگ متفاوت وجود دارد. قرص قطره از رنگ های مختلف است.

© - بازی آنلاین رایگان دکتر هاوس (خانه دکتر) () دانلود بازی بازی فلش دکتر هاوس (خانه دکتر) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند دکتر هاوس (خانه دکتر) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی دکتر هاوس (خانه دکتر) حاضر


شرح بازی دکتر هاوس (خانه دکتر) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین نقش دکتر هاوس، این شباهت از بازی معروف تتریس. در این بازی آن است که لازم را برای از بین بردن تمامی ویروس ها و باکتری ها می باشد. آنها در سه رنگ متفاوت وجود دارد. قرص قطره از رنگ های مختلف است. برای از بین بردن این بیماری، لازم است برای ساخت یک سری از قرص های مختلف از همان رنگ با ویروس است. هنگامی که تمام ویروس ها و باکتری ها، حذف خواهد شد را به سطح بعدی گرفته شده و شروع به مبارزه با سرایت بیماری بیشتر است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 4767
دکتر هاوس (خانه دکتر) ( رای5, امتیاز ثانویه: 3.6/5)
0%

بازی مشابه