بازی بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس). بازی بازی آنلاین رایگان بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس). دانلود بازی بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس). بازی دیگران - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

تنها تفاوت از انحصار استاندارد - یک شکل از هیئت مدیره بازی. در این بازی، در زمینه به شکل یک دایره است. بقیه - همه چیز همان باقی مانده است. راه رفتن را از طریق زمینه، سرمایه گذاری، سود، پرداخت مالیات.

© - بازی آنلاین رایگان بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس) () دانلود بازی بازی فلش بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس) حاضر


شرح بازی بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین تنها تفاوت از انحصار استاندارد - یک شکل از هیئت مدیره بازی. در این بازی، در زمینه به شکل یک دایره است. بقیه - همه چیز همان باقی مانده است. راه رفتن را از طریق زمینه، سرمایه گذاری، سود، پرداخت مالیات. دوستان گدا و تبدیل شدن به یک انحصار. بازی سرگرم کننده پازل، که در آن شما می توانید سرگرم کننده برای ساعت داشته باشد. بازی های رنگارنگ و جالب را منتقل نکنید.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1859
بخشنامه انحصار (انحصار مغول تاس) ( رای3, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه