بازی ماهیگیری طلا (Goldfishing). بازی بازی آنلاین رایگان ماهیگیری طلا (Goldfishing). دانلود بازی ماهیگیری طلا (Goldfishing). بازی ماجرا - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

قیمت طلا به طور مداوم در حال رشد است، اما به استخراج آن گرفتن سخت تر و سخت تر است. بازی ماهیگیری طلایی، چالش برای کمک به باب طلا به همان اندازه که برای یک مقدار مشخصی از زمان جمع آوری است.

© - بازی آنلاین رایگان ماهیگیری طلا (Goldfishing) () دانلود بازی بازی فلش ماهیگیری طلا (Goldfishing) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند ماهیگیری طلا (Goldfishing) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی ماهیگیری طلا (Goldfishing) حاضر


شرح بازی ماهیگیری طلا (Goldfishing) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین قیمت طلا به طور مداوم در حال رشد است، اما به استخراج آن گرفتن سخت تر و سخت تر است. بازی ماهیگیری طلایی، چالش برای کمک به باب طلا به همان اندازه که برای یک مقدار مشخصی از زمان جمع آوری است. برای جمع آوری طلا از قلاب در زنجیره است. قلاب sways از یک سمت به سمت دیگر، و وظیفه شما این است که آن را در لحظه مناسب کاهش طلا را به تصرف است. اجازه ندهید که باب از گرسنگی می میرند!
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1053
ماهیگیری طلا (Goldfishing) ( رای5, امتیاز ثانویه: 4/5)
0%

بازی مشابه