بازی نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ). بازی بازی آنلاین رایگان نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ). دانلود بازی نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ). بازی برای کودکان - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

این یک ماموریت دشوار خواهد بود. شما باید تمام بمب های قبل از آنها منفجر شود از بین ببرد و آن را به شبکه، یک دستگاه که ساطع می کند در این رویکرد به آن ندارد.

© - بازی آنلاین رایگان نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ) () دانلود بازی بازی فلش نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ) حاضر


شرح بازی نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین این یک ماموریت دشوار خواهد بود. شما باید تمام بمب های قبل از آنها منفجر شود از بین ببرد و آن را به شبکه، یک دستگاه که ساطع می کند در این رویکرد به آن ندارد. ابتدا قدرت برای از بین بردن بمب، در نظر گرفتن آیکون پیچ رعد و برق است. مدیریت - کلید های arrow، نوار فضا - به از بین بردن بمب بعدی. شما باید مهارت و سرعت پاسخ بازی را کامل به پایان داشته باشد.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 903
نجات ماموریت ولتا (ماموریت نجات پیچ) ( رای8, امتیاز ثانویه: 4.13/5)
0%

بازی مشابه