بازی نبرد ریاضی (ریاضی نبرد). بازی بازی آنلاین رایگان نبرد ریاضی (ریاضی نبرد). دانلود بازی نبرد ریاضی (ریاضی نبرد). بازی برای کودکان - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

کاملا اسباب بازی جالب برای کودکان است. کمک در توسعه مهارت های ریاضی است. ماهیت این بازی این است که زنبورها در حال تلاش برای نابود کردن خانه از دانشمندان است.

© - بازی آنلاین رایگان نبرد ریاضی (ریاضی نبرد) () دانلود بازی بازی فلش نبرد ریاضی (ریاضی نبرد) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند نبرد ریاضی (ریاضی نبرد) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی نبرد ریاضی (ریاضی نبرد) حاضر


شرح بازی نبرد ریاضی (ریاضی نبرد) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین کاملا اسباب بازی جالب برای کودکان است. کمک در توسعه مهارت های ریاضی است. ماهیت این بازی این است که زنبورها در حال تلاش برای نابود کردن خانه از دانشمندان است. به طرح خائنانه خود را محقق نمی کنند، آنها نیاز به نابود کردن جواب درست به نمونه. مثال در زنبور عسل نشان داده شده است. همانطور که دیده می شود - احساس و نوشتن پاسخ درست، و سپس دکمه را وارد کنید، اگر پاسخ درست است، زنبور عسل از بین می رود، اگر نه - هیچ چیز اتفاق می افتد.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 960
نبرد ریاضی (ریاضی نبرد) ( رای0, امتیاز ثانویه: 0/5)
0%

بازی مشابه