بازی بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت). بازی بازی آنلاین رایگان بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت). دانلود بازی بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت). بازی دختران - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

- صاحب یک بوتیک با شیک ترین لباس در شهر است. اما به منظور حفظ اعتبار از بوتیک به کار، کار و کار! وقتی که بازدید کننده می آیند، شما باید آنها را دعوت به نشستن.

© - بازی آنلاین رایگان بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت) () دانلود بازی بازی فلش بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت) حاضر


شرح بازی بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین - صاحب یک بوتیک با شیک ترین لباس در شهر است. اما به منظور حفظ اعتبار از بوتیک به کار، کار و کار! وقتی که بازدید کننده می آیند، شما باید آنها را دعوت به نشستن. سپس، بعد از مدتی، آنها رو به نام شما و خواست تا آنها را به چیزی که علاقه مند نشان می دهد. برای نشان دادن چیزی که شما نیاز به بر روی آن کلیک کنید، و پس از آن به خریدار. اگر هم هست با توجه به مشتریان پرداخت نمی کند، آنها را از بین رفته اند، و فروش خود را در رنج و عذاب خواهند بود. فقط ماوس را کنترل کنید.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 2947
بوتیک مرسوم، مد روز (لباس Shoppe مدیریت) ( رای78, امتیاز ثانویه: 3.71/5)
0%

بازی مشابه