بازی بوتیک مد 2. انحصاری. بازی بازی آنلاین رایگان بوتیک مد 2. انحصاری. دانلود بازی بوتیک مد 2. انحصاری. بازی دختران - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

"بوتیک مرسوم، مد روز 2. منحصر به فرد "- در این بازی شما باید به عنوان یک فروشنده در بوتیک احساس.

© - بازی آنلاین رایگان بوتیک مد 2. انحصاری () دانلود بازی بازی فلش بوتیک مد 2. انحصاری برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بوتیک مد 2. انحصاری و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بوتیک مد 2. انحصاری حاضر


شرح بازی بوتیک مد 2. انحصاری خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین "بوتیک مرسوم، مد روز 2. منحصر به فرد "- در این بازی شما باید به عنوان یک فروشنده در بوتیک احساس. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها می خواهند برای خرید بازدید کننده به فروشگاه، به واکنش نشان می دهند به خواسته های خود، و یا صدمه دیده است فروش خود را. آیکون در بالا نشان دادن آنچه که او علاقه مند است (لباس، کفش، و غیره.n) است. برای مثال، اگر بر روی آیکون نمایش داده ژاکت، بازدید کنندگان نیاز دارند، با استفاده از ماوس، آن را بکشید به اتاق اتصالات، سپس با کلیک بر روی آن و ارائه آنچه شما فکر می کنم آن را انجام خواهد داد. اگر مدت طولانی خدمت بازدید کننده، آن را به خلق و خوی بد و رفتن او می تواند ترک. کنترل فقط یک موش است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1552
بوتیک مد 2. انحصاری ( رای8, امتیاز ثانویه: 4.38/5)
0%

بازی مشابه