بازی رفع حوادث (راه حل آلودگی). بازی بازی آنلاین رایگان رفع حوادث (راه حل آلودگی). دانلود بازی رفع حوادث (راه حل آلودگی). بازی خنده دار - ir.zxplay.net

رایگان بازی های آنلاین

"دوست داشتم تمام چهار پنگوئن از کارتون" ماداگاسکار "، این بار به کارخانه برای تولید از مواد شیمیایی رفت. وظیفه اصلی آنها این است که برای جلوگیری از انتشار زباله های خطرناک، آلوده و مسموم حیوانات محلی.

© - بازی آنلاین رایگان رفع حوادث (راه حل آلودگی) () دانلود بازی بازی فلش رفع حوادث (راه حل آلودگی) برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند رفع حوادث (راه حل آلودگی) و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی رفع حوادث (راه حل آلودگی) حاضر


شرح بازی رفع حوادث (راه حل آلودگی) خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین "دوست داشتم تمام چهار پنگوئن از کارتون" ماداگاسکار "، این بار به کارخانه برای تولید از مواد شیمیایی رفت. وظیفه اصلی آنها این است که برای جلوگیری از انتشار زباله های خطرناک، آلوده و مسموم حیوانات محلی. اما برای انجام این ماموریت دشوار است حتی به مانند یک تیم آموزش دیده مثل این. میزبان گیاهی، به عنوان شرح زیر است، مراقبت از حفاظت از این شی گرفته شده است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 2202
رفع حوادث (راه حل آلودگی) ( رای69, امتیاز ثانویه: 4.43/5)
0%

بازی مشابه